,,Proč se neustále měnit? Každý by měl mít svůj styl. Pokud ho najdete, držte se ho."

Červenec 2017

Jméno

28. července 2017 v 19:57 | Isabelle Wingate
Může vaše jméno ovlivnit váš osud? Nebo jste přesvědčeni, že nic takového není možné?

Pokud jste někdy důkladně přemýšleli o svém jméně (či dokonce s jistotou víte, že s ním nejste spokojeni), jistě vás už napadlo, co vám vaše jméno přináší či jaký má význam. (Není na škodu něco zjistit, proto doporučuji.)

Pokud jste ten typ, kteří jsou (stejně jako já) se svým jménem nespokojeni, možná nastal pravý čas nechat si zjistit své duchovní jméno (jméno vaší duše). Jméno duše má každý úplně jiné, protože každá duše je jiná.
Možná to nevíte nebo tomu dokonce nevěříte, ale jméno vaší duše je vaše skutečné jméno. Pokud jste s vaším dosavadním jménem spokojeni nebo si budete si stát za tím, že tento článek je blbost (v tom případě neztrácejte čas), prosím; pokud ovšem ne, čtěte dál. ツ


Samozřejmě existuje různá řada přezdívek jako alternativ (i já jich užívám), které se ale ovšem ne vždy hodí a ne každý je hodlá respektovat (jmenujete se Kristýna, to jméno nesnášíte, vážně myslíte, že vám bude kde kdo dospělý říkat na potkání dle vašeho přání Kiki?).

(Potom tu jsou různá elfská, trpasličí, pohádková a knižní jména, kterých lze využít. (viz Generátor elfých jmen)

Pokud ovšem ani žádná přezdívka pro vás není dostatečně vhodná, vřele doporučuji sezení s Karaimi Motyčkovou, která vám pomůže vaše zjistit vaše duchovní jméno. Toto jméno je jedinečné a můžete ho klidně užívat. 🌸

www.haluzice.cz


Isabelle ~ Wingate

Znamení zvěrokruhu

27. července 2017 v 17:01 | Isabelle Wingate
Dá se vaše povaha vyčíst z vašeho znamení? Může vaše znamení ovlivnit váš osud? Nebo jste přesvědčeni, že nic takového není možné? (souvis. článek: ,,Jméno")

Jste Kozoroh, Vodnář, Ryba, Beran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Štír nebo Střelec? Jste ohnivé znamení (Beran, Lev, Střelec), vodní (Štír, Ryba, Rak), vzdušné (Blíženci, Váhy, Vodnář) nebo zemské (Býk, Kozoroh, Panna)?
A jaký je váš ascendent? Jste například Střelec s ascendentem na Pannu? Nebo Štír s ascendentem na Rybu?

Výklad vašeho znamení se obvykle v několika bodech o vás nemýlí, někdy je až překvapující, jak je přesný. Určitě dopuručuji všem, zjistit si pár informací o svém znamení, mohou vám pomoci (zejména ti, kteří se tzv. ,,hledají" =).

Odkazy:

http://www.horoskopy-online.cz/zivly

http://horoskopy.etarot.cz/zivly-horoskopu-znameni-zverokruhu.htm

(autorem článku je I. Wingate, zdroj - myšlenky =)


Isabelle ~ Wingate


PS.: Můžete mi napsat, jaké jste znamení a já vám ráda něco napíšu sama, popř. vám věnuji další článek s výkladem vašeho znamení. =)

Změna je život

27. července 2017 v 16:42 | Isabelle Wingate |  Články na Téma týdne
Naše lidská přání jsou různá, počínající drobnostmi typu šperky nebo když chceme něčeho dosáhnout, například jako malí chceme obrovskou létající raketu, abychom viděli vesmír a s pevným již rozhodnutým výrazem a pohledem typu ,,vím, že jednou budu kosmonaut" se podíváme na mámu a snažíme se jí přinutit nám tu raketu koupit. Dále jsou tu přání našeho ega; chci být bohatý, chci mít moc, chci vládnout, chci, aby mě lidi poslouchali...
Poté jsou tací, kteří si urputně přejí být jiní než jsou, ať už ve smyslu, že si sami sobě přijdou ošklivý (,,Jsem moc tlustá.") nebo nerozumí sami sobě ani ostatním (,,Proč mě nikdo nemá rád?"). Se svým tělem člověk dělat něco samozřejmě může, a pokud je to zrovna váš případ, přeji mnoho úspěchů. =)
Ale tím se dnes zabývat nebudeme.
Někteří lidé, které se týká právě ta psychika, se rozhodnou obětovat svůj čas a peníze józe, různým duchovním věcem a cvičením, buddhismu a hinduismu, sezením u psychologa/psycholožky nebo různým změnám podobného rázu. Jiní se se sebou (a nejen se sebou, též s okolím) nikdy nesmíří a rozhodnou se zvolit ukončit své utrpení definitivně. Směr, kterým se bude náš život vyvíjet, se částečně rozhodne už v dětství vlivem rodičů, školy (atd.) a někdy i nás samotných.
Změna vyžaduje mnoho času a úsilí a nepřijde ze dne na den, což jistě všichni, kteří změnu stále zkouší již dávno ví.
Všechno je v nás. Naše duše, naše energie, naše síla. I naše myšlení a jednání, které často volíme podle zkušeností.
Porozumění a pochopení potřebuje každý z nás. Nikdo se nenarodí zlý. Nikdo. Zlo působý pouze naše ego a naše zkušenosti.

Cítím se jako vůdce. Lidi mě tak berou. Mají ze mě respekt a někdy i strach. A to se přece hodí, ne? Tak proč v tom nepokračovat? Proč nevládnout? (Nejlépe všemu?) A když mi to většina mých ,,podřízených" nedovolí, proč je prostě nesmést? Proč nekrást? Proč nezabíjet? Má to výhody, ne?
- přesný styl ega, které je zabudováno v nás a drží se nás jako čert, který jen čeká na příležitost vystrčit růžky.

Naproti tomu jsou typy lidí, kteří smýšlejí spíš takto:
Ach jo, dneska zase pětka, to mě táta zmlátí a dotoho ta parta té krávy Kláry (příklad), proč mi pořád říkají, že jsem nejhorší ze všech? A že bych měla umřít? Možná má pravdu, jsem k ničemu. Nikdo mě nepotřebuje. Nikdo mě nechce. Nikdo na světě mě nemá rád. Nepatřím sem. Vím to. *a se slzami v očích odběhne pryč*

Takovýchto lidiček mi je líto nejvíce, jim by se mělo věnovat pozornosti. Ti skutečně změnu potřebují jako sůl. Ale to jsem opět trochu odběhla od tématu.
Změnit svůj život. Svůj osud. Své ,,prokletí". No nebylo to někdy přání každého? A kolika z nás se to povedlo?
Mohu říct ze své zkušenosti, že mně tedy ne, i když jsem o to sama usilovala dlouho a vytrvale. Dočkala jsem se akorát opaku. Dospěla jsem ale k poznání, že člověk by neměl chtít změnit svůj osud, nýbrž se jím nechat vést. A změnit sebe? No, můžete a víte jak? Skutečně cítíte, že potřebujete změnu a chcete ji? Udělejte to. Ostatní se nezmění, ale vy můžete. Protože jakmile se změníte vy, změní se všechno. A jak to provést?
Odpověď je v nás. =)

,,Proč se neustále měnit? Každý by měl mít svůj styl. Pokud ho najdete, držte se ho."


Isabelle ~ Wingate