,,Proč se neustále měnit? Každý by měl mít svůj styl. Pokud ho najdete, držte se ho."

Duben 2017

I. JARNÍ POVÍDKOVÁ SOUTĚŽ

9. dubna 2017 v 17:41 | Isabelle ~ Wingate |  Soutěže
Ahoj!
Jsem tu se svou první soutěží na tomto blogu a mohu jen doufat, že se bude líbit. Především začínající spisovatelé by si v ní mohli najít to své.
I když vím, že takových soutěží je mnoho, rozhodla jsem se i já přidat se na bez tak dlouhý seznam pořadatelů soutěží v psaní povídek. Jako cenu bohužel neočekávejte nejnovější iPhone, ale snad i tak potěší. Takže rádi píšete a chtěli byste své výtvory ukázat světu? Neváhejte a přihlašte se! :)
A oč vlastně jde?
Téma povídky je na vás, ovšem podmínkou je žánr Fantasy/Sci-Fi. Vaše povídka musí mít 250 slov. Na věku, pohlaví či zkušenostech vůbec nesejde, budu moc ráda, když si zkusí zasoutěžit i mladší z nás. :)
V hodnocení nejsem vůbec přísná, naopak upřednostňuji adekvátní přátelský přístup, jelikož sama nejsem ani zdaleka žádná hvězda. :)
Povídky doporučuji psát ve Wordu. :)

Pokud máte nějaké dotazy ohledně soutěže či zájem o přihlášení, ozvěte se mi prosím na e-mail: isabellewingate@email.cz

Přihlásit se můžete do 25.května 2017 (na e-mail), termín uzávěrky soutěže upřesním.
Těším se na Vás i Vaše povídky,

Isabelle ~ Wingate

Seznámení

1. dubna 2017 v 9:35 | Isabelle Wingate

Vítá Vás Isabelle

Na svém nově vytvořeném blogu Vás vítá introvertní mladá začínající autorka, jež se rozhodla podělit se s Vámi o vlastní zkušenosti se psaním a grafikou.
Tento blog bude v nejbližší době obohacen různými akcemi, soutěžemi a anketami, v nichž si budete moct vybrat podle Vašich zájmů. :)
S dotazy apod. se mi prosím ozvěte na e-mail (isabellewingate@email.cz).